Graphic & Web Designer

Müşterilerime etkileşimde bulunmak istedikleri net içerikler üretmekten ve tüketicinin dikkatini çekmek için özgün teknikleri kullanarak yenilikçi içerikler oluşturmayı taahhüt ediyorum.

HAKKIMIZDA

Bu yola ilk başladığımız da hedefim her zaman müşteri memnuniyeti olarak belirledim.

Belirlediğim bu hedef doğrultusun da portfolyoma kattığım Harvard Business School ve diğer müşterilerime hissettirdiğim bu çizgi beni kısa sürede başarıyı götürmekle birlikte,  yeni ufuklara yelken açma hususunda cesaretlendirdi.

Müşterilerimin etkileşimde bulunmak istedikleri net içerikler üretmekten ve tüketicinin dikkatini çekmek için özgün teknikleri kullanarak yenilikçi içerikler oluşturmayı taahhüt ediyorum.

Deneyimlerim:

Kurumsal Kimlik: logo tasarım, kartvizit tasarım, antetli tasarım, diplomat tasarım, torba zarf tasarım, faks forumu tasarım, fatura tasarım, defter tasarım, klasör tasarım, cepli dosya tasarım, bayrak tasarım, flama tasarım, tabela tasarım vb.

Promosyon: roll-up tasarım, karton ve bez çanta tasarım, bardak tasarım vb.

Kreatif: dergi tasarım, katalog tasarım, broşür tasarım, ilan tasarım, poster tasarım, afiş tasarım, takvim tasarım, menü tasarım, ambalaj tasarım, tekstil etiket tasarım vb.

Dijital: web site tasarım, e-ticaret site tasarım, e-katalog tasarım, sosyal medya, mailing tasarım  vb.